panu Mgr.Hladkému
Autor : Bezejmenný uživatel , 09.01.07  09:07

Vážený pane Hladký!
 1)Pokud Vám vadí,že někdo "anonymně vykřikuje" urážky a nepodložená obvinění(!),podívejte se prosím,co předvádí naši "ekologičtí experti". Oni s tím totiž začali jako první,už dávno,a pokračují s tím zcela bez zábran i nadále,někteří,majíc zcela nepochopitelně podporu našich medií, ne anonymně...
 2)Už jsem se jednou pokoušel,zřejmě marně,vysvětlovat riziko uvedení celého jména někde na netu.A taktéž jsem se Vám pokoušel,také zřejmě marně,vysvětlit,že anonymní věčně nebudu,především vůči inkriminovaným osobám.Určitě si vzpomínáte,jak jste mi "odpověděl"...
 3)Když už tvrdíte,co všechno nemáte v diskusích rád,musím Vás upozornit,že kromě arogance ani podsouvání nevyřčeného či překrucování významu slov oponentových k dobrým mravům nepatří.
 4)Máte pravdu,že diskuse na netu svět ani Šumavu nespasí,a že si na stránky sdružení Šumava21 může zajít každý
a přečíst si co potřebuje,zatímco na těchto stránkách si může přečíst i prohlášení duhových experimentátorů.Musel jsem tento příklad uvést ne kvůli propagaci Š21,ale kvůli objektivitě,kterou jak stále ještě doufám,
pouze neproklamujete(...?)Chtěl jsem totiž vědět,zda by majiteli stránek,na kterých se mohu dočíst prohlášení pánů z duhového hnutí(viz.prohlášení pana Bláhy ze 3.1 2007),vadilo také umístění nějakých informací od skutečných
odborníků na lesní ekosystémy nebo třeba jen obyčejných lidí,kteří s nezasahováním proti škůdcům nesouhlasí,a kteří jsou ochotni a schopni přiblížit lidem pravdu,která se ovšem "někomu"nehodí...
  5)Pokud chcete mně i ostatním namluvit,že do diskusí o problematice šumavských lesů nezasahujete a zároveň se můžu na Vašich stránkách dočíst takovou snůšku polopravd,jakým ono zmíněné prohlášení je,pak Vaše předchozí tvrzení příliš
věrohodným není.V této souvislosti se musím vrátit ke své obavě(nikoli tvrzení!!!),kterým jsem Vás nechtěně popudil,že ekologisté mají své prsty všude a snaží se ovlivnit kdekoho.Pomáhá-li totiž někdo šíření účelově zkreslených výkladů a lží tím,že je umisťuje na svých stránkách,pak se takovýmto obavám nevyhne...
  6)Vašemu tvrzení,že pod žádným vlivem nejste,byť začíná být poněkud vratkým,bych chtěl i přes tyto neshody stále ještě věřit,neboť se domnívám,že i Vám na přírodě záleží a nechcete-li být pomahačem strůjců budoucí tragedie,dokážete
zvážit VŠECHNY důvody,které mnohé jedince,jichž je v této zemi stále ještě většina,vedou k tomu,že se někdy postaví proti zkázonosným nepravdám,když vidí,že ony nepravdy vítězí nad zdravým rozumem a jejich protagonisté jsou se zarputilou fanatičností na nich trvat,ať se děje cokoli...

    Nerád jsem Vás tímto znovu naštval,ale někdy nic jiného nezbývá...
    Snad svůj postoj k příspěvkům lidí,kterým není osud Šumavy lhostejný,přehodnotíte

                                                                    s pozdravem Zdeněk Klofáč o.s Šumava 21
ZpětReakce